Kas mes esame?

TIKIME, KAD

Geriausiai už mus kalba darbai, todėl nuo pat veiklos pradžios profesionalumą įrodome laiku ir kokybiškai atliktais projektais. Stipri komanda ir atsakingas požiūris į savo veiklą leidžia įgyvendinti skirtingo sudėtingumo sprendimus – nuo komercinių (parduotuves, sandeliai, verslo centrai, sporto klubai ir kt.) objektų statybos bei įrengimo darbų, iki butų ir nuosavų namų apdailos.

MŪSŲ TIKSLAS

Įgyvendinti net ir pačias drąsiausias klientų idėjas. Tai padaryti padeda nuolatinė tarpusavio komunikacija, dėmesys detalėms ir efektyvus išlaidų valdymas. Pagal jūsų projekto viziją atliksime generalinės rangos, bendrastatybinius darbus, įrengsime patalpas ar atliksime jų remontą. Visiems darbams bei panaudotoms medžiagoms suteikiame garantiją.

Paslaugos

 • 01
  Statybų valdymas, generalinio rangovo paslaugos
  Užsakovų atstovavymas vykdant statybos darbus; sutarčių sudarymas, sąmatų ir projektų parengimas; darbų eigos ir kokybės kontrolė; procesų valdymas ir optimizavimas.
 • 02
  Bendrastatybiniai darbai
  Pamatų, stogų ir fasadų įrengimai; mūro darbai.
 • 03
  Rekonstrukcijos, griovimo darbai
  Konstrukcijų, stogų, santechnikos, elektros instaliacijos keitimas; fasado atnaujinimas; vidaus apdailos atnaujinimo darbai.
 • 04
  Apdailos darbai
  Sienų ir grindų paruošimas, apdaila ir įrengimas; plytelių klojimas; santechnikos įrengimas; elektros instaliavimas.

Kodėl verta mus rinktis?

Dėmesys klientui

Kiekvienam savo klientui suteikiame vienodai gerą aptarnavimą – organizuojame tarpinius rezultatų aptarimus ir stengiamės palaikyti glaudžią komunikaciją.

Kvalifikuoti darbuotojai

Kruopščiai atrenkame savo darbuotojus ir jiems suteikiame visas sąlygas tobulėti bei kelti kvalifikaciją.

Profesionali įranga

Naudojame profesionalią, technologiškai pažangią įrangą, kuri leidžia tobulinti procesus ir pagerinti darbo našumą.

Stiprūs partneriai

Esame lojalūs ir bendradarbiaujame su patikimais medžiagų tiekėjais, kurie suteikia konsultacijas technologiniais klausimais, padeda spręsti kylančius iššūkius.

Ieškote patikimų partnerių?